Loading...

Job

Detalii job

Secretară

Cerinte:

  • Experienta în utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
  • Abilitati de comunicare si de abordare interpersonala;
  • Rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;
  • Orientare catre rezultate.

Descrierea jobului:

  • Organizare birou si protocol;
  • Menţinerea legăturii cu clienţii, partenerii firmei;
  • Preia si transmite mesaje;
  • Redacteaza si expediaza corespondenta;
  • Organizeaza sedinte, conferinte;
  • Elaborarea şi redactarea documentelor cerute de management;
  • Preluarea, înregistrarea şi distribuirea la compartimentele implicate;
  • Participa la intalnirile de afaceri;
  • Intocmirea documentelor de secretariat, legatura cu institutiile statului, relatii cu publicul;
  • Primirea persoanelor din afara firmei si indrumarea acestora catre persoanele competente.

Oferta:

  • Salariu motivant proportional cu realizarile;
  • Instrumente necesare activitatii zilnice (laptop, telefon etc);
  • Mediu dinamic cu oportunităţi de dezvoltare personală şi profesională.