Loading...

Job

Detalii job

Programator PHP

Candidatul ideal:

  • Responsabilitate orientata spre performanta
  • Deschidere spre învăţare şi capacitatea de a învata rapid lucruri noi atât în echipa cât si individual
  • Initiativa si dorinta de dezvoltare profesionala
  • Capacitatea de a gasi solutii la probleme aparut
  • Cunoştinţe de gestiune a bazelor de date de tip MySql
  • Cunoştinţe JavaScript, jQuery
  • Cunoştinţe HTML, CSS
  • Cunoaşterea limbii engleze

Constituie avantaj:

  • Experienta in dezvoltarea modulelor CRM, preferabil SugarCRM
  • Cunoştinţe în dezvoltare OOP folosind PHP
  • Cunoaşterea unui framework PHP (Yii)
  • Cunoaşterea unui SCM, preferabil Git

Descrierea jobului:

  • Crearea şi implementarea de module adiţionale în proiecte de tip Open Source
  • Crearea şi mentenanţa site-urilor şi a bazelor de date
  • Asigurarea suportului tehnic pentru proiectele realizate
  • Dezvolta, implementeaza si intretine aplicatii PHP, conform specificaţiilor, la standardele de calitate si de performanta impuse de conducerea companiei
  • Furnizeaza solutii eficiente la problemele de programare, respectand in acelasi timp termenele de livrare stabilite

Beneficii:

  • Pachet salarial motivant
  • Oportunitatea de a-ţi pune in practică propiile idei
  • Resurse de lucru la dispoziţie