Loading...

Job

Detalii job

Graphic Designer

Eşti în căutarea unui loc de muncă într-o echipă de profesionişti? Cauţi o şansă de a creşte din punct de vedere profesional într-o organizaţie dinamică şi unită? Unul dintre clienţii noştri ar putea avea situaţia ideala pentru tine!

Candidatul ideal:

  • Cunoaşterea programelor de lucru: Photoshop, Corel, Adobe Premiere
  • Avantaj: cunoştinţe In Design, Illustrator, After Effects
  • Gândire creativă şi inovativă
  • Talent graphic, simţ artistic, atenţie la detalii
  • Focus pe obiective şi respectarea termenelor limită
  • Atenţie la detalii, seriozitate, viteză de reacţie
  • Capacitatea de lucra atât individual cât şi în echipă

Descrierea jobului:

  • Crearea de elemente grafice specifice şi machetare
  • Crearea şi implementarea machetelor grafice pentru site-uri
  • Crearea machetelor grafice pentru diferite printuri şi publicaţii
  • Realizarea design-ului publicitar
  • Realizarea si editare de fotografii imobile (interior şi exterior)
  • Montaj video si filme de prezentare pentru imobile, companie, echipă etc.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a-ţi pune in practică propiile idei, creaţii, dezvoltări şi design
  • Resurse de lucru la dispoziţie (echipament calculator/laptop + programe necesare + internet+aparat foto)
  • Mediu de lucru profesionist, alături de colegi care sunt dispuşi să te ajute oricând