Loading...

Job

Detalii job

Consultant vânzări

Candidatul ideal:

  • Persoana dinamica, rezistenta la stres
  • Bune abilitati de comunicare, initiativa
  • Persoana organizata, riguroasa, tenace
  • Tanar dinamic, orientat catre succes, capabil sa lucreze sub presiunea atingerii unor obiective
  • Candidatul trebuie sa aiba tinuta si limbaj adecvate, sa fie convingator, cu spirit de echipa dezvoltat
  • Experienta in vanzari constituie avantaj

Responsabilitati:

  • Efectueaza rute zilnice pentru descoperirea de noi clienti
  • Viziteaza clientii potentiali si determina nevoile lor
  • Face masuratorile si propune solutia adecvata
  • Negociaza pretul in functie de politica comerciala a companiei
  • Face oferte, preia comanzile si le da in lucru
  • Mentine baza de date de clienti

Ce oferim?

  • Salar motivațional
  • Comisioane și bonus-uri
  • O altfel de abordare în vânzări
  • Un ambient plăcut de lucru
  • Mediu dinamic și creative