Loading...

Job

Detalii job

Consultant Relaţii Clienţi

  • Sa-ti placa sa stai de vorba cu oamenii (telefonic si e-mail), sa-ti fie usor sa intri in vorba cu colegul cel nou.
  • Sa ai rabdare sa explicit.
  • Sa stii ce inseamna simtul datoriei, sa fii linistita doar cand stii ca ti-ai terminat treaba.
  • Esti auto-motivat(a), treci rapid peste un esec, inveti doar lectia.

Iti place sa conversezi cu oamenii, ajuti cu placere chiar daca nu este treaba ta sa o faci, ai rabdare cu ceilalti pentru ca te pui in situatia lor si ii intelegi, treci usor peste un NU si zambesti stiind ca oricum va urma ceva frumos.

Responsabilitati:

  • Raspunde (telefonic sau pe e-mail) clientilor care ne contacteaza
  • Asigura suportul telefonic pentru clienti
  • Comunica cu colegii, pentru a oferi informatiile necesare
  • Imbunatateste relatia cu clientii, asigura fidelizarea acestora, inclusiv pe canalele de social media
  • Verifica si aproba cererile, pe baza verificarii documentelor clientului
  • Inregistreaza detaliile cererilor si a informatiilor detaliate despre client

La cerintele de mai sus putem oferi din toata inima:

  • Colectiv de munca prietenos, fara birocratie
  • Posibilitati REALE de crestere si promovare
  • Aprecierea si remuneratia corespunzatoare a muncii bine facute
  • Dedicatia se rasplateste

Aplică pentru postul de Consultant Relaţii Clienţi