Loading...

Job

Detalii job

Asistent Relaţii cu Publicul

Candidatul ideal:

  • studii superioare terminate sau in curs de finalizare
  • cunostinte de operare pc
  • compentente in gestionarea resurselor alocate
  • capacitate de autoperfectionare si de valorificare a experientei dobandite
  • abilitatea de analiza si sinteza
  • capacitate de organizare, concentrare
  • persoana sociabila, dinamica si adaptabila

Descrierea jobului:

  • preluarea de apeluri telefonice si solicitarea informatiilor necesare de la clienti
  • cunoasterea in timp util a oricaror modificari in baza de date
  • cunoasterea publicitatii firmei pentru a realiza consilierea telefonica a clientilor
  • promovarea ofertelor firmei prin diverse canale de publicitate
  • realizarea de rapoarte
  • intocmirea lunara a raportului de activitate si a planui de afacere

Beneficii:

  • telefon mobil, laptop
  • pachet salarial atractiv
  • posibilitate de a lucra intr-o companie de prestigiu
  • posibilitate de a construi o cariera
  • posibilitate de a face parte dintr-un colectiv tanar si ambitios

Aplică pentru postul de Asistent Relaţii cu Publicul