Loading...

Job

Detalii job

Agent Servicii Clienti

Candidatul ideal:

  • Studii superioare definitivate sau in curs de finalizare;
  • Limba Engleza – nivel avansat;
  • Capacitatea de a redacta raspuns la solicitarile clientilor, de a gasi solutii pe moment;
  • Fire optimista, atitudine pozitiva;
  • Cunostinte foarte bune de operare PC;
  • Persoana dinamica, responsabila, amabila, cu spirit de echipa si bune abilitati de comunicare, careia sa ii faca placere sa lucreze cu oamenii;

Responsabilitati:

  • Preluarea apelurilor telefonice venite din partea clientilor, identificarea problemelor cu care se confrunta acestia si stabilirea celei mai bune si rapide metode de rezolvare;
  • Solutionarea solicitarilor venite din partea clientilor sau directionarea acestora spre departamentul potrivit;
  • Mentinerea si dezvoltarea relatiei cu clientii existenti;
  • Promovarea imaginii companiei;
  • Asigurarea evidentei activitatilor zilnice;

Beneficii:

  • O echipa tanara si deschisa;
  • Traininguri de specialitate;
  • Pachet salarial atractiv;

Aplică pentru postul de Agent Servicii Clienti